Galatasaray marşları indir

Yazan: 14 Ağustos 2012  
Kategori: Msn Bölümü

buyrun cimbomlular

içindekiler;
1.Gs marşı
2.gerçekleri tarih yazar
3.re re re – ra ra ra
4.saldırın
5.warchant

buyrun link;

Indırme Adresi tikla Indir

gameloft oyunları indir

Yazan: 14 Ağustos 2012  
Kategori: Msn Bölümü

Bütün Gameloft Oyunlar,Gameloft Oyunlar,cep telefonu oyunları,cep telefonu,cep oyunları,oyunlar
Tüm Gemefolt Oyunlar bu dosyanın içindebirleştirilmiştir....Dosyanın içinde bisürü oyun var…

Toplamda:100 tane

İNDİR

Rar şifresi:
www.el-forum .com
Boşluk bırakmadan elle yazınız

telefon yönlendirme

Yazan: 14 Ağustos 2012  
Kategori: Msn Bölümü

Telefonunuzun tüm işlevlerini biliyor musunuz? İstediğiniz saatte uyanmak, meşgul hatlara zahmetsizce ulaşmak için yalnızca birkaç tuşa basmanız yeterli!

İSTANBUL – Günlük hayatta ayrılmaz bir parçamız haline gelen telefonlar, yaşamı kolaylaştırıcı çok sayıda marifete sahip. Telefonun en önemli işlevleri arasında uyandırma, başka bir telefona çağrı yönlendirme, meşguldeki aboneyi bulma, telefon kilitleme, rahatsız edilmeme ve tercihli direkt arama gibi hizmetler geliyor.
Abonenin, dijital özelliğe sahip telefonlardaki ‘uyandırma’ ve ‘rahatsız edilmeme’ işlevleri dışındaki hizmetlerden yararlanabilmesi için bağlı bulunduğu Türk Telekom Telefon Müdürlüğü’ne dilekçeyle başvurması gerekiyor. Telefonların bilinmeyen marifetlerinin bir bölümü şunlar:

Uyandırma
Örneğin sabah saat 06.00′da uyanmak istiyorsanız, telefonunuzda bulunan sembol ve numaraları kullanarak (* 55 * 06 00 #) yazmanız gerekiyor. Bu programı iptal etmek için ise çevir sesini aldıktan sonra (# 55 #) basmanız yeterli.
Rahatsız edilmeme Kimse sizi telefonla aramasın, ancak kendiniz görüşebilin istiyorsunuz… Ahizeyi kaldırıp çevir sesini duyduktan sonra (* 26 #) işlemini tuşlayın. İptal etmek için (# 26 #) işlemini tuşlayın.

Meşgulü bulma
Aradığınız telefon sürekli meşgul. Ahizeyi kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra aramak istediğiniz numarayı tuşlayın. Meşgul sesini duyduktan sonra çatalaltı kontağına basıp özel çevir sesini alın. Daha sonra da aralıksız şekilde (* 37 #) tuşuna basın. Onaylama tonunu aldıktan sonra telefonunuzu kapatabilirsiniz. Meşguliyet bittikten sonra telefonunuzun zili farklı bir şekilde çalarak sizi uyaracaktır. Ancak bu zili duyduktan sonra telefonu 15 saniye içinde açmalısınız. Ahizeyi kaldırdığınızda, aradığınız kişinin telefonu çalmaya başlayacaktır. Programı iptal etmek için (# 37 #) tuşlayın.

Çağrı yönlendirme
Arayanların sizi kolayca bulabilmesi için bulunduğunuz yerdeki telefona yönlendirme yapabilirsiniz. Diyelim ki, bulunduğunuz yerin telefon numarası (245 55 55) olacak. Kendi telefonunuzun ahizesini kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 21 * 245 55 55 #) yazacaksınız. Yeniden evinize döndüğünüzde bu işlemi iptal etmek istiyorsanız, (# 21 #) yazmanız yeterli.

Ev telefonunu yönlendirme
Seyahate cep telefonuyla gideceksiniz, ama evinizi arayanlar olabileceğini düşünüyorsunuz… Cep telefonunuzun numarasının (0 532 222 22 22) olduğunu varsayalım. O halde, ev telefonunu
cep telefonunuza yönlendirmek için ev telefonunuzun ahizesini kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 21 * 0 532 222 22 22 #) yazacaksınız.

Tercihli direkt arama (acil durumlarda evdeki bir yakınınız sizi aramak isterse ve tel numaranız aklına gelmezse ya da numara çevirmeyi bilmiyorsa işte yapmanız gerekenler )
Evde yaşlı bir ebeveyn ya da küçük çocuğunuz var. Gerektiğinde onun sizi aramasını istiyorsanız şu işlemleri yapın: Diyelim, bulunduğunuz telefon numarası (526 00 00). Ahizeyi kaldırıp çevir sesini aldıktan sonra (* 53 * 526 00 00 #) tuşlayın. Onaylama tonunu duyunca telefonunuzu kapatın. Size ulaşmak isteyen yaşlı kişi ya da çocuğunuz telefonu eline alıp 10 saniye beklediği takdirde otomatik olarak bu numara aranacaktır. Programı iptal edeceğiniz zaman da (# 53 #) tuşlayın. (aa)

Facebook Şifre Değiştirme

Yazan: 14 Ağustos 2012  
Kategori: Msn Bölümü

Facebook şifremi nasıl değiştirebilirim? sorusunun yanıtını bu yazımızda resimli olarak bulabilirsiniz. Öncelikle ben kendi facebook’umu şifresini değiştirdiğim için resimlerde de bunu size  anlatacağım. Ancak resimlerde gördüğünüz kırmızı dairelerin yerinde bulunan İngilizce karşılıklarına tıklayarakta şifrenizi değiştirebilirsiniz. Coksohbet.com siz değerli, kullanıcılarımıza elimizden gelen imkanları sunmakla mutluluk duyarız:
Facebook Şifrenizi Değiştirin
Facebook şifrenizi değiştirmek için önce kullanıcı adı ve şifrenizle facebook’a giriş yapın

MSN Şifre Değiştirme

Yazan: 14 Ağustos 2012  
Kategori: Msn Bölümü

Coksohbet.com Sitemizde paylaşdıklarımız, Umarım Siz değerli kullanıcılarımızın.. işini görmekdedir.

Hotmail, gmail, yahoo, msn, windowslive uzantılı bir MSN adresiniz var ve bu msn adresinizin şifresini değiştirmek istiyorsunuz. Çok kolay 30 saniye gibi kısa bir sürede MSN adresinizin şifresini değiştirebilirsiniz. Aşağıda msn adresinizin uzantısına göre şifre değiştirme işlemleriniz anlatılmaktadır.

Hotmail, Msn ve Windowslive Uzantılı MSN Şifresini Değiştirme?

* MSN şifrenizi değiştirmek için tıklayınız
* Açılan sayfada sağ üstte yer alan “Oturum Aç” linkine tıklayınız.
* Hotmail, msn ya da windowslive msn adresinizi ve şifrenizi yazarak oturum açınız.
* “Parola sıfırlama bilgisi” alanında yer alan “Değiştir” linkine tıklayınız.

Parola: ****** Değiştir

* Son olarak eski şifrenizi ve yeni şifrenizi girerek “Kaydet” butonuna basınız.

Artık şifreniz değişti. Msn adresiniz ile oturum açarken artık yeni şifrenizi kullanabilirsiniz. Hotmail uzantılı msn adreslerinde şifre değiştirme bu şekilde oluyor. Tahminime göre msn ve windowslive uzantılı msn adreslerinde de şifre değiştirme bu şekildedir.

Hotmail Uzantılı Olmayan MSN Şifresini Değiştirme?

* MSN Şifrenizi değiştirmek için tıklayınız
* Açılan sayfada sağ üstte yer alan “Oturum Aç” linkine tıklayınız.
* Hotmail uzantılı olmayan msn adresinizi ve şifrenizi yazarak oturum açınız.
* “Kimlik Bilgileri” linkine tıklayınız.
* “Parolanızı değiştirin” linkine tıklayınız.
* Eski şifrenizi ve yeni şifrenizi yazarak “Devam” butonuna basınız.
* “Diğer e-posta adresinizi ekleyin” sayfasında “Atla” butonuna basınız.
* “Parolanızı değiştirdiniz”, “bitti” butonuna basarak işlemi sonlandırınız.

Artık yeni şifrenizle msn adresinizi açabilirsiniz.

Her türlü soru ve sorunlarınız için yorum yazabilirsiniz.

Arama Bulutu: msn şifre değiştirme, msn şifresini değiştirme, hotmail msn şifresini değiştirme, msn şifresini değiştir, msn sıfre degıstırme, msn messenger şifre değiştirme, msn şifresini degiştirme, msn şifresini nasıl değiştirebilirim, degişme, msn adresinin şifresini değiştirme, msn şifre degiştirme, msn şifresini nasıl değiştiririm, msn şifreyi değiştirme, msn şifresi deyiştirme, msn de sıfre degıstırme, msn şifresini nasıl değiştirilir, deyiştirme, deiştirme, deyiştir, deiştir, msn şifresini değiştiremiyorum, msn şifresi değiştime…