Bonomo imza gününde

Yazan: 01 Nisan 2012  
Kategori: Magazin Haber

“Tek kişilik renkli bir kabare”ye benzetilen ilk albümü “Meczup” ile çok kısa sürede on binlere varan bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Eurovision 2012 temsilcisi Can Bonomo’nun İzmir’deki imza günü yoğun ilgi gördü.

Bonomo imza gününde”Tek kişilik renkli bir kabare”ye benzetilen ilk albümü “Meczup” ile çok kısa sürede on binlere varan bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Eurovision 2012 temsilcisi Can Bonomo’nun İzmir’deki imza günü yoğun ilgi gördü.

SELCAN ŞERİFAKİ – ARİF ÇAYAN

İZMİR

57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, İzmir’de bir üniversitenin paneline katıldı. Hava trafiği sebebiyle panelin sonuna yetişen Bonomo, konuşmasında, “Çok fazla kalamayacağız. Hepinizi akşamki konsere bekliyorum. Bizi destekleyin. Akşam konserde görüşürüz” dedi.

Bonomo, üniversitedeki programının ardından ilk imza gününü genç hayranlarının saatler öncesinden sıraya girdiği İzmir Agora D&R mağazasında gerçekleştirdi. 14.30-16.00 saatleri arasında gerçekleşen imza gününde hayranlarının birçok mektubunu ve albümünü imzalayan Banamo, sevenleriyle vakit geçirdi.

Can Bonomo Eurovision ile ilgili soruları yanıtlamayacağını basın danışmanı aracılığıyla bildirirken, hayranları, “Kendisini çok seviyoruz. Eurovision’da başarılı olacağına inanıyoruz. Eleştirilere kulak asmasın” diye konuştu.

Yorumlar


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!