Elif Ece Uzun… TÜRKİYE’DE BİR İLK, YÜZÜNÜ SİGORTALATTI!

Yazan: 01 Nisan 2012  
Kategori: Magazin Haber

Podyum dünyasının başarılı ve beğenilen ismi Elif Ece UZUN, geçtiğimiz günlerde CNR Fuar Merkezi’ndeydi ve dünyaca ünlü beyaz eşya markası Winterhalter’in tanıtımını üstlendi. Bu tanıtımın açtığı kapı, Elif Ece Uzun’un bir marka yüzü olmaya aday yüzünü sigortalatması fikriyle sonlandı.

Fuar davetli ve katılımcılarının yoğun ilgisiyle karşılaşan ünlü manken, dönemsel olarak çalıştığı Winterhalter’den önemli bir teklif aldı. Firma yetkilileri Türkiye pazarı için marka yüzü olarak Elif Ece Uzun’u seçtiklerini ve kendisinin bu teklifi kabul etmesinden büyük memnuniyet duyacaklarını belirttiler. Aldığı teklife sıcak bakan Elif Ece Uzun, mesleğinde ve yeni adım attığı oyunculuk yolunda da çok önemli bulduğu yüzünü sigortalatmaya karar verdiğini açıkladı.
İşte güzel mankenin açıklamaları :

“Dünyada pek çok örneği var insan bedeninin sigortalanmasının. Ben de işim gereği artık buna gereksinim duyuyorum. Sonuçta ben de yüzüm ve fiziğimin getirdiği şansla mesleğimi taçlandırıyorum. Sağlığımın bozulması ya da bir kaza geçirmem halinde sigortalı olmam önemli. Bunu son derece profesyonelce görüyorum ve şükürler olsun ki buna değer gördüğüm bir yüzüm var.” dedi.

Yüz sigortalatmak, Türkiye’de Elif Ece Uzun’un yaptığı bir ilk olacak gibi görünüyor

Yorumlar


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!