facebook kaydol

Yazan: 30 Eylül 2012  
Kategori: Facebook

Facebook’a Sen de Kaydol
Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’a sen de katıI. Hesap açmak çok basit. Sadece Bir dakikada kendinize özel hesap açarak bilğiler eklemeye, paylaşımlar yapmaya başlayabilirsiniz.
Facebook Kayıt ol
Öncellikle facebook.com adresine gidin. Daha sonra sağ tarafta kaydolma bölümü göreceksiniz. Orada yazan bilğileri doldurun.

facebook kaydol

facebook kaydol


Yukarıda örneğini de gördüğünüz Facebook hesap açma kayıt olma bölümünde sağlam bir parola oluşturmaya özen gösterin. E-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun

Son Adım Aktifleştirme:
Yazdığınız E-posta adresine aktifleştirme kodu gönderilecektir. Email gelen kutusuna bakarak gelen aktifleştirme postasına tıklayın ve hesabı aktif edin. Böylelikle sizin de Facebook hesabınız olmuş oldu.
Kullanıcı Adınız “E-Postanız”

Bu unutmamanız gereken bir bilgidir. Giriş yaptığınızda kaydolduğunuz e-posta ile giriş yapın. Bundan sonrası size kalmış. Bildirimler yapabilir, resimler ekleyebilir ve istediğiniz videoları paylaşabilirsiniz.
Bilgilendirme Yazısıdır:
Bu yazı Facebook’a yeni katılan ve daha önce giriş yapmayanlar için bilğilendirici bilği verici olmak amacıyla yayınlanmış bir yazıdır. Facebook giriş bölümü bilgisayarınızın diline uygun olarak Türkçe ise sorun yaşamazsınız. Ancak başka dil ise yukarıda “kayıt OL” kısmı ingilizce yazabilir. Onun için alta ingilizce bölüm çevirisi koyduk:
Full name: Adınız ve soyadınız
Alttaki seçenekler sırasıyla: (Size uygun olanı seçiyorsunuz)
1.Üniversite mezunu
2.Şirket çalışanı
3.Yüksek Lisans/Doktora
4.Hiçbiri
Email: Email adresiniz
Create password: Şifreniz
Confirm password: Şifrenizi tekrar girin.
Date of birth: Doğum gününüz
Text in the box: Hemen üstünde gördüğünüz yazıyı alta yazın (güvenlik önlemi)
I have read and agree of the “terms of use” and “privacy policy”: tıklayarak onaylayın (sözleşme)
Sign up now butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.
Önemli Bilgilendirme: Facebook kaydol ve Face Giriş için hesap açmak tamamen ücretsizdir; Facebook dışı sitelerden Facebook sitesi imiş gibi görünenlere inanmayınız.
Facebook kayıtla ilgili daha fazla bilgi için Facebook kaydol yazımıza da bakınız.

Yorumlar


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!