İşte Emniyet Müdürünün Yakındığı Park

Yazan: 26 Nisan 2012  
Kategori: Canli Haber

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’nın, “Her çalının dibi yatak odası gibi. Bunlar benim de kanıma dokunuyor” sözlerinin ardından tüm dikkatler söz konusu Kültürpark’a çevrildi. Kahya’nın konutunun bulunduğu Kültürpark’ta gün içersinde çekilen görüntüler, Emniyet Müdürünü haklı çıkardı.

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, dün Merkez Yıldırım İlçesi’nde 67 muhtar ile ‘Huzur toplantısı’ düzenledi. Sorunları not alan Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, muhtarların park, bahçe ve ormanlık alanlarda çiftlerin uygunsuz hareketleriyle ilgili tepkilerini yanıtladı.

Tarafların isteği olunca yasal olarak müdahale etmelerinin mümkün olmadığını belirten Emniyet Müdürü Kahya, “Dolaşmak için ben de evimden dışarı çıkınca, Kültürpark’ın her ağacın altında bir çift var, her çalının dibi yatak odası gibi. Her şey meydanda. Bunlar benim de kanıma dokunuyor. Ama iki taraf gönüllü olunca yapacak bir şey yok. Yasalar buna izin vermiyor. Biz kolluk kuvveti olarak sadece uyarıyoruz” dedi.

Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’nın konutunun bulunduğu ve gezdiği Kültürpark’ta benzer görüntüler DHA objektifine yansıdı. Vatandaşlar benzer görüntülerin yıllardır parkta yaşandığını belirterek, “Buna kimse engel olamıyor. Yapacak bir şeyimizde yok” dediler.

Yorumlar


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!