Sibel arna – Tuba ünsal

Yazan: 03 Nisan 2012  
Kategori: Magazin Haber

Her şey, Sibel Arna’nın cumartesi günü iletişimci arkadaşı Selin Çıkınoğlu ile gazeteci arkadaşı Ebru Çapa ile twitter’da sohbet etmesiyle başladı. Arna sohbet esnasında “Delirdim! artık yeter ya  Onun işi yılanlık! İnsan bu kadar adileşemez” dedi.

Sibel Arna’ya arkadaşı Selin Çıkınoğlu “Aa aşkolsun onun işi adilik değil mi zaten. Yılan sinsice avına yaklaşır. Gözleriyle büyüler. Çaktırmadan etrafını sarar avını hareketsiz bırakır” dedi. ve sonrada hemen eline gecirir..

Twit’leri hemen sildi

Sibel Arna bu sefer Tuba Ünsal’a tweet atıp “Sular yükselince balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları.. Kimin kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir” dedi. Ardından “Gün olur devran döner, herkes bir bir hesabını öder” diye yazdı. Kendisine yönelik bu tweet’leri dün sabah okuyan Tuba Ünsal, adeta çıldırdı. Hemen klavyenin başına geçip oldukça ağır iddialarla karşılık verdi:

“Dadısını yahni yapıp 28 metrelik yatında yemek isteyen ve kocasını tuvaletlerde aldatan kadın kimdi? Dinime küfür eden de müslüman olsa. Her haltı yiyin, sonra laf ebeliği yapın. O bahsettiğiniz yılanlığı yapan ben değilim. Yıllarca evli adamlarla olan, gözüne kestirdiğinin yuvasını yıkan arkadaşınız.. Bazen bazı insanların hayat röntgenini çekip ukalalık yaptıklarında çaat diye suratlarına fırlatmak istiyorum.” Tuba Ünsal bu son derece ağır iddiaları yazdıktan 1 saat sonra sildi.

İki arkadaştan ağır sözler

Moda yazarı Sibel Arna ve yakın arkadaşı Selin Çıkınoğlu, bilinmeyen bir nedenle Tuba Ünsal’ı hedef aldı. Tuba Ünsal da Sibel Arna’ya dadısına yönelik sözleriyle vurdu. Bilindiği gibi Sibel Arna “Biz mi tatile çıkıyoruz dadılar mı? Teknede bizi bikinili görünce onlar da sereserpe uzanmak istiyor. Öyle dadılar var ki ben onların kafasını dalış tüpü olmadan suya gömerim” sözleri nedeniyle eleştirilmişti.

Yorumlar


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!